کفش مخصوص پیاده روی مردانه اسپرت من کد 13-39954 

قیمت : 230000 تومان

برند : اسپرت من

پستی کفش مخصوص پیاده روی مردانه اسپرت من کد 13-39954 

قیمت کفش مخصوص پیاده روی مردانه اسپرت من کد 13-39954 

برای و مشاهده جزئیات محصول در دیجی کالا کلیک نمایید.

پا قلب دوم انسان است. بنابراین استفاده از کفشی مناسب برای این عضو بسیار مهم ضروری است. یکی از فاکتورهای مهم در سلامتی و متابولیسم صحیح بدن انسان پیاده‌روی است. کفش مخصوص پیاده روی مردانه اسپرت من کد 13- 39954 علاوه‌بر طراحی اسپرت، روزمره، ورزشی و زیبا تمامی فاکتورهای مورد نیاز در طراحی کفش سلامت محور را در نظر گرفته است. رویه از پارچه مش و مشبک مرغوب، زیره نرم و مقاوم در برابر سایش و فشار‌شکن، از ویژگی های اساسی این کفش است. رویه مشبک آن این اجازه را به پا می‌دهد تا در زمان استفاده از این کفش دارای گردش هوا باشد. رویه این کفش به‌نحوی ساخته‌شده که امکان گردش هوا به منظور جلوگیری از ایجاد بوی بد پا را فراهم می‌سازد و در برابر شرایط محیطی مختلف مقاومت خوبی دارد. استفاده از شیب استاندارد در این کفش مانع از ایجاد درد و تورم در ایستادن‌های طولانی مدت می‌شود. زیره نرم و ضد سایش بکار رفته در این کفش به عنوان ضربه‌گیر و فشارشکن عمل می‌کند که این امر مانع از انتقال فشارهای وارده به زانو و کمر می‌‌شود. این کفش به‌دلیل طرح و رنگی که دارد می‌تواند با اکثریت استایل‌ها ست شود.

پا قلب دوم انسان است. بنابراین استفاده از کفشی مناسب برای این عضو بسیار مهم ضروری است. یکی از فاکتورهای مهم در سلامتی و متابولیسم صحیح بدن انسان پیاده‌روی است. کفش مخصوص پیاده روی مردانه اسپرت من کد 13- 39954 علاوه‌بر طراحی اسپرت، روزمره، ورزشی و زیبا تمامی فاکتورهای مورد نیاز در طراحی کفش سلامت محور را در نظر گرفته است. رویه از پارچه مش و مشبک مرغوب، زیره نرم و مقاوم در برابر سایش و فشار‌شکن، از ویژگی های اساسی این کفش است. رویه مشبک آن این اجازه را به پا می‌دهد تا در زمان استفاده از این کفش دارای گردش هوا باشد. رویه این کفش به‌نحوی ساخته‌شده که امکان گردش هوا به منظور جلوگیری از ایجاد بوی بد پا را فراهم می‌سازد و در برابر شرایط محیطی مختلف مقاومت خوبی دارد. استفاده از شیب استاندارد در این کفش مانع از ایجاد درد و تورم در ایستادن‌های طولانی مدت می‌شود. زیره نرم و ضد سایش بکار رفته در این کفش به عنوان ضربه‌گیر و فشارشکن عمل می‌کند که این امر مانع از انتقال فشارهای وارده به زانو و کمر می‌‌شود. این کفش به‌دلیل طرح و رنگی که دارد می‌تواند با اکثریت استایل‌ها ست شود.

تصاویر بیشتر

کفش مخصوص پیاده روی مردانه اسپرت من کد 13-39954 ارزان , کفش مخصوص پیاده روی مردانه اسپرت من کد 13-39954 با قیمت ارزان , اسپرت من ارزان , اسپرت من با قیمت ارزان , پستی کفش مخصوص پیاده روی مردانه اسپرت من کد 13-39954 , اینترنتی کفش مخصوص پیاده روی مردانه اسپرت من کد 13-39954, کفش مخصوص پیاده روی مردانه اسپرت من کد 13-39954 با قیمت 230000 , کفش مخصوص پیاده روی مردانه اسپرت من کد 13-39954 فقط 230000 , اسپرت من کفش مخصوص پیاده روی مردانه اسپرت من کد 13-39954 , اسپرت من با قیمت 230000,kharid کفش مخصوص پیاده روی مردانه اسپرت من کد 13-39954, gheymat کفش مخصوص پیاده روی مردانه اسپرت من کد 13-39954  

بهترین سایت اسپرت ,مخصوص ,مردانه ,پیاده ,رویه ,استفاده ,مردانه اسپرت ,مخصوص پیاده ,کلیک نمایید , اسپرت ,کالا کلیک ,مشاهده جزئیات محصول ,شرایط محیطی مختل منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

سپیدار افرا اموزش علوم شرکت خدماتی ما دانلود پایان نامه دانلود همه چی,بازی,نرم افزار,تم,فیلم,موبایل,بازی اندروید,مستند appleid فیلتر شنی دانلود موزیک های ایرانی و خارجی گارنا پلاس|garena plus|grna-plus